20 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Tesettür Giyimde Renkler Ve Kombinler

tesettür giyim konusunda pek çok bayan zarafeti yakalamaya çalışmaktadır. Bu bayanların en çok dikkat ettiği konuda kıyafetlerin birbirine uyumu ve zarif görünmektir. Tesettür kullanan hanımlar arasında oluşan gizli bir şıklık yarışı vardır. Bu şıklık yarışında hanımlar birbirilerinin giydiklerine dikkat ederek kendilerine çeki düzen vermeye çalışırlar.

Bayanların en çok kullandığı kıyafetler arasında bulunan tesettür pantolon ve tunik modelleri oldukça kullanışlı olmasından kaynaklı olarak tercih edilmektedir. Tesettür pantolonlar her şekilde üretildiği için bayanlar bu konuda sıkıntı yaşamıyorlar. Tuniklerle güzel kombinler yapılabilen ve her türlü rengi birbirine yakıştırma imkânınız bulunduğu için rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Pantolonlarda en çok kullanılan renkler siyahlar ve kot renkleri olmaktadır. Bu iki renk her tunik ve ferace modeli ile rahat bir şekilde kullanılmasından kaynaklı olarak tercih edilmektedir.

Tesettür Kaban Modelleri

Tesettür kaban modelleri genelde kış aylarında giyildiği için modacılar kış sezonlarına özel çok şık kaban konseptleri hazırlamaktadırlar. Deriler, kaşeler oldukça fazla tercih edildiğinden kabanlarda ağırlıklı olarak bu ürünlerden üretilmektedir. Daha da iyisi bu kabanlar ayak bileğine kadar inen dar kesimli olarak üretildiğinde ortaya çok şık bir model çıkmaktadır. Hanımlara tarz yaratma imkânı veren bu şık kabanlar sayesinde kışın hem üşümeyecek hem de son derece şık bir görünüm yaratmış olacaksınız. Ferace modelleri de en çok tercih edilenlerden olsa da yaz aylarında daha çok giyiliyor olması kış aylarında biraz gardıropları bekleyebilir.

Tesettür Abiyeler ve Etekler

Tesettür etek modelleri günlük hayatta çok sık tercih edilmediği için genel olarak abiye tarzında hazırlanmaktadır. tesettür abiye konusunda da tasarımcılar diğer kıyafetlerde olduğu gibi şıklık konusunda bayanların birbirinden daha aşağıda kalmaması için çok çeşitli modeller üretmektedir. Genelde çarpıcı renkleri bir arada kullanan modacılar her bakımdan şık bir tarz yaratmaktadır.

Tesettür eteklerde kullanılan kalın kemerler ve kemerin üzerinden hafifi dışarı sarkan ipekli kravat yaka gömlekler çok şık durmaktadır. Bu kıyafetlerin renk uyumlarını ve beden ölçülerini size uyacak şekilde yakaladığınız taktirde zarafetinizin her yerde konuşulmasını sağlayabilirsiniz.

Moda Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü