21 Mart 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Niran Ünsal’ın denizaltı keyfi

Alanya ilçesinde geleneksel olarak yapılan Tokar Yaylası Şenlikleri’ne konser için gelen ve sonrasında Alanya’daki bir eğlence merkezinde hayranlarıyla buluşan ünlü şarkıcı Niran Ünsal, Alanya Marinası’nda bulunan denizaltıya binerek Akdeniz’in mavi sularına daldı. Eşi İbrahim Gugu ve ekibiyle denizaltıya binen Niran Ünsal’a dalgıçlar denizaltının dışından eşlik etti.

Denizaltının camlarını sünger ile temizleyen dalgıçlarla özçekim yapan Ünsal, denizaltı yaklaşık 20 metreye daldığında ise su altındaki canlıları hayranlıkla izledi. Ünsal, denizaltı kaptanının daveti üzerine kısa bir süreliğine denizaltının kontrolünü eline aldı. Denizaltından çok keyif aldığını belirten Ünsal, yeni albümünden ‘Vay Be’ şarkısını söyledi.

Denizin derinliklerinde yaklaşık 1 saat süren gezinin ardından su üstüne çıkmasıyla denizaltının gövdesine çıkarak etrafı seyreden Niran Ünsal, burada gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Denizaltının insanın görmesi ve deneyimlemesi gereken bir değer olduğunu söyleyen Ünsal, Çok keyifli bir aktivite ve hatıra. Eşim her zaman olduğu gibi ilkleri çok seven özelliğiyle beni buraya getirdi. Allah’ın ne kadar büyük olduğuna inanmak istiyorsanız gelip görün. Binlerce alem var ama bir kaç tanesini sayabiliyoruz. Biz denizi bir kez daha görmüş olduk. Şükrediyoruz yaradana, bu güzellikleri bahşettiği için. Biz aciz kullar olarak ne yaratabiliyoruz ki. Yaratılmışlara sevgi ve saygı duyarsak insan olacağız inşallah dedi.

YENİ KLİP İÇİN İKİ ŞARKI ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUZ

Yeni albümü hakkında da bilgi veren Niran Ünsal, Geçen yıl benim yeni albümümün çıkış tarihi 15 Temmuz darbe girişiminin 1 buçuk ay öncesine denk gelmişti. O yüzden albümü geri çekmiştik, darbe OHAL gibi etkenlerden dolayı. Son albümün ikinci klip çekimine başlayacağız yakın zamanda. Antalya, Ordu, Giresun, Alanya gibi noktalarda sahne çalışmalarımız sürüyor. Alanya’da iki konser verdik. Tokar Yaylası ve şenliklerindeydik. Dün gece de Tünel Cafe’de sahne aldık. Çalışıyoruz, Ebru Gündeş’in albümüne yeni bir şarkı verdim, sözleri Günay Çoban’ın müziği benim. Çalışmalar aralıksız devam ediyor. Çocuklarla mümkün olduğunca hafta araları vakit geçiriyoruz. Hafta sonu çalışıyoruz. Denize gidiyoruz, tatil yapıyoruz. Yeni klip için iki şarkı üzerinde çalışıyoruz. Birisi klasik Niran Ünsal şarkıları ve slovlarından birisi olan ‘Kalp Tutulması’, tüm kadınların sevdiklerine söyleyebilecekleri bir şarkı. Bir de ‘Eyvallah’ diye bir şarkı, yeni sanatçı kızlarımızdan birisine ait bir şarkı. İkisinin arasında gidip geliyoruz hangisi olacak şu an bilmiyoruz diye konuştu.

Karaya yanaşmasının ardından ise denizaltından inen Niran Ünsal ve ekibine denizaltı deneyimlerinden dolayı sertifika verildi.

Erdal Anak

Kategorisine Son Eklenen Haberler

 • Kadıköy Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 22 Ocak 2018 Pazartesi 13:57

  Henüz kuşluk vakti olmasına rağmen bunaltıcı nem, elinde toparlak bir ...

 • Bursa Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 22 Ocak 2018 Pazartesi 13:56

  Tadına bakmak istiyorum. Söz veriyorum yavaş gideceğiz amaLütfen ...

 • Bursa arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 9 Ocak 2018 Salı 17:00

  Ayrıca, diye ekledi kız, artık bitti, o yüzden de abartacak bir şey yok. ...

 • Mecidiyeköy Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 5 Ocak 2018 Cuma 13:35

  Dövüşmekten korktuğundan falan değil, zaten mecbur kaldığında rakibini ...

 • Türkiye’nin en sağlıklı suyu!

  Eklenme Tarihi : 16 Aralık 2017 Cumartesi 14:29

  Türk tüketicisini ambalajda şişelenmiş doğal kaynak suyu ile tanıştıran ...

 • Riyad'taki Suriye toplantısı ertelendi

  Eklenme Tarihi : 21 Kasım 2017 Salı 9:09

  Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da yarın başlaması planlanan ...

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü